zpět na hlavní stránku 

Firma V.A.Servis poskytuje pronájem konferenční a tlumočnické mobilní techniky již od roku 1991.

Zařízení pronajímáme včetně naší technické obsluhy a plně zodpovídáme za její provozuschopnost a to po celou dobu Vaší akce.

Pořádáte li konferenci, seminář nebo kongres rádi Vám poradíme (zdarma) s nutným technickým vybavením pro danou akci, případně se s Vámi sejdeme na konkrétním místě a doporučíme vhodnou techniku vzhledem k Vašim požadavkům a možnostem. Cenu našich služeb sjednáme ještě před akcí na základě přesného požadavku.

Při upřesňování požadavku Vašeho klienta doporučujeme telefonické spojení s naší stálou službou a specifikovat vhodnou techniku a tak stanovit přesnou cenu našich služeb. Při delší spolupráci sjednáváme ceny dohodou.

Po uzavření dohody a zaslání objednávky, zařízení přivezeme, nainstalujeme na Vámi určeném místě a po ukončení akce zase odvezeme.

Na základě dlouholetých zkušeností jsme vybaveni tlumočnickou technikou od firmy Philips, CCS - 400, které pracuje na infračerveném přenosu. Zařízení umožňuje přenos ze 6ti tlumočnických kabin + originál a velkým počtem sluchátek pro delegáty (400 a více). Lze je však využít i pro malé akce s jednou kabinou a malým počtem delegátů, například, "jednání u kulatého stolu".

Poskytujeme velké tlumočnické kabiny, pro dva tlumočníky, opatřeny předními a bočními okny, plně uzavíratelné s aktivní ventilací (norma ISO 4043). Do menších sálů doporučujeme malé tlumočnické kabiny, pro dva tlumočníky, ze zadu otevřené, které se umístí na stůl, vzhledem k jejich malým rozměrům a snadné instalaci,  jsou z praktického hlediska velice oblíbené.

    Ozvučení sálů lze doplnit drátovými, bezdrátovými nebo kopovými mikrofony, používáme ověřené značky, Sennheiser nebo Shure, případně konferenčními mikrofony Philips, který si účastník konference ovládá sám, pouhým stisknutím tlačítka, vhodné při stabilním stolovém uspořádání, ve tvaru "U","Škola" nebo "Ženeva", tyto mikrofony však nelze za provozu přemísťovat. 

     Konference zajišťujeme po celé ČR, při cestě do zahraničí sjednáváme ceny dohodou.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.